Os 5041 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 4.13 | ||||
Brandýs nad Orlicí | 4.17 | 4.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.26 | 4.27 | |||
Ústí nad Orlicí město | 4.28 | 4.29 | |||
Dlouhá Třebová | 4.32 | 4.32 | |||
Česká Třebová | 4.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci