Os 5027 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.42 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 11.44 | 11.45 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 11.47 | 11.47 | |||
Kostěnice | 11.51 | 11.54 | |||
Moravany | 11.57 | 11.57 | |||
Uhersko | 12.01 | 12.02 | |||
Sedlíšťka | 12.05 | 12.05 | |||
Zámrsk | 12.08 | 12.09 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.11 | 12.11 | |||
Sruby | 12.13 | 12.14 | |||
Choceň | 12.18 | 12.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.36 | 12.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.45 | 12.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 12.47 | 12.48 | |||
Dlouhá Třebová | 12.51 | 12.51 | |||
Česká Třebová | 12.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci