Os 5025 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.40 | ||||
Kolín dílny | 7.42 | 7.42 | |||
Starý Kolín | 7.46 | 7.46 | |||
Záboří nad Labem | 7.50 | 7.53 | |||
Týnec nad Labem | 7.54 | 7.55 | |||
Kojice | 7.57 | 7.57 | |||
Chvaletice | 7.59 | 8.00 | |||
Řečany nad Labem | 8.04 | 8.06 | |||
Lhota pod Přeloučí | 8.09 | 8.09 | |||
Přelouč | 8.13 | 8.16 | |||
Valy u Přelouče | 8.19 | 8.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 8.22 | 8.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 8.25 | 8.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.29 | 8.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 8.46 | 8.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 8.49 | 8.49 | |||
Kostěnice | 8.53 | 8.56 | |||
Moravany | 8.59 | 8.59 | |||
Uhersko | 9.03 | 9.04 | |||
Sedlíšťka | 9.07 | 9.07 | |||
Zámrsk | 9.10 | 9.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 9.13 | 9.13 | |||
Sruby | 9.15 | 9.16 | |||
Choceň | 9.20 | 9.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 9.36 | 9.37 | |||
Bezpráví | 9.40 | 9.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 9.45 | 9.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 9.47 | 9.48 | |||
Dlouhá Třebová | 9.51 | 9.51 | |||
Česká Třebová | 9.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci