Os 4909 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.36 | ||||
Ostrov nad Oslavou | 12.42 | 12.42 | |||
Laštovičky | 12.46 | 12.46 | |||
Sklené nad Oslavou | 12.50 | 12.51 | |||
Křižanov | 12.57 | 12.58 | |||
Ořechov | 13.02 | 13.03 | |||
Osová Bítýška | 13.06 | 13.06 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.09 | 13.10 | |||
Níhov | 13.14 | 13.15 | |||
Řikonín | 13.19 | 13.20 | |||
Dolní Loučky | 13.24 | 13.24 | |||
Tišnov | 13.29 | 13.30 | |||
Hradčany | 13.32 | 13.33 | |||
Čebín | 13.35 | 13.36 | |||
Kuřim | 13.41 | 13.42 | |||
Česká | 13.45 | 13.46 | |||
Brno-Řečkovice | 13.50 | 13.50 | |||
Brno-Královo Pole | 13.53 | 13.54 | |||
Brno-Lesná | 13.56 | 13.57 | |||
Brno-Židenice | 14.02 | 14.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.07 | 14.10 | |||
Modřice | 14.17 | 14.18 | |||
Popovice u Rajhradu | 14.21 | 14.21 | |||
Rajhrad | 14.23 | 14.24 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.27 | 14.28 | |||
Hrušovany u Brna | 14.31 | 14.35 | |||
Žabčice | 14.38 | 14.38 | |||
Vranovice | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci