Os 4844 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.45 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 17.49 | 17.50 | |||
Střelice | 18.00 | 18.00 | |||
Omice | 18.04 | 18.04 | |||
Tetčice | 18.08 | 18.12 | |||
Rosice u Brna | 18.15 | 18.16 | |||
Zastávka u Brna | 18.19 | 18.19 | |||
Vysoké Popovice | 18.28 | 18.28 | |||
Rapotice | 18.33 | 18.34 | |||
Kralice nad Oslavou | 18.39 | 18.40 | |||
Náměšť nad Oslavou | 18.47 | 18.48 | |||
Studenec | 18.55 | 18.58 | |||
Vladislav zastávka | 19.06 | 19.06 | |||
Třebíč | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci