Os 4837 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 14.20 | ||||
Kralice nad Oslavou | 14.26 | 14.26 | |||
Rapotice | 14.32 | 14.33 | |||
Vysoké Popovice | 14.36 | 14.37 | |||
Zastávka u Brna | 14.43 | 14.44 | |||
Rosice u Brna | 14.46 | 14.47 | |||
Tetčice | 14.49 | 14.50 | |||
Omice | 14.53 | 14.54 | |||
Střelice | 14.58 | 14.58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 15.07 | 15.09 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci