Os 4722 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 14.35 | ||||
Brno-Chrlice | 14.41 | 14.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.55 | 15.01 | |||
Brno-Židenice | 15.04 | 15.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.10 | 15.11 | |||
Babice nad Svitavou | 15.15 | 15.16 | |||
Adamov | 15.19 | 15.19 | |||
Adamov zastávka | 15.21 | 15.22 | |||
Blansko | 15.28 | 15.29 | |||
Blansko město | 15.31 | 15.32 | |||
Dolní Lhota | 15.35 | 15.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.38 | 15.39 | |||
Doubravice nad Svitavou | 15.42 | 15.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.47 | 15.49 | |||
Svitávka | 15.52 | 15.52 | |||
Zboněk | 15.55 | 15.56 | |||
Letovice zastávka | 15.58 | 15.58 | |||
Letovice | 16.01 | 16.01 | |||
Rozhraní | 16.06 | 16.07 | |||
Moravská Chrastová | 16.09 | 16.10 | |||
Březová nad Svitavou | 16.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci