Os 4526 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 21.35 | ||||
Boří les | 21.37 | 21.38 | |||
Valtice město | 21.44 | 21.45 | |||
Sedlec u Mikulova | 21.50 | 21.51 | |||
Mikulov na Moravě | 21.57 | 21.58 | |||
Březí | 22.03 | 22.04 | |||
Dobré Pole | x | 22.06 | 22.06 | ||
Novosedly | 22.09 | 22.10 | |||
Jevišovka | x | 22.12 | 22.12 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 22.19 | 22.20 | |||
Božice u Znojma | 22.27 | 22.28 | |||
Hodonice | 22.37 | 22.37 | |||
Dyje | x | 22.42 | 22.42 | ||
Znojmo | 22.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci