Os 4515 | |
Řazení vlaku: 714_n2 + Bdtx766 + Btx763 + Bdtx766 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 12.55 | ||||
Dyje | 13.00 | 13.01 | |||
Hodonice | 13.05 | 13.05 | |||
Božice u Znojma | 13.15 | 13.15 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 13.22 | 13.30 | |||
Jevišovka | 13.37 | 13.37 | |||
Novosedly | 13.40 | 13.41 | |||
Dobré Pole | 13.44 | 13.45 | |||
Březí | 13.47 | 13.48 | |||
Mikulov na Moravě | 13.54 | 13.59 | |||
Sedlec u Mikulova | 14.05 | 14.06 | |||
Valtice | 14.11 | 14.11 | |||
Valtice město | 14.14 | 14.14 | |||
Boří les | 14.22 | 14.23 | |||
Břeclav | 14.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci