EN 444 „Bohemia“ | |
Řazení vlaku: 162_b + 3xWLABmee62 + Bvcmz + Beer61 + 2xWLABmee62 + DDm915 + DDm Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 20.35 | ||||
Kysak | 20.47 | 20.49 | |||
Spišská Nová Ves | 21.27 | 21.28 | |||
Poprad-Tatry | 21.46 | 22.06 | |||
Liptovský Mikuláš | 22.52 | 22.54 | |||
Ružomberok | 23.10 | 23.12 | |||
Kraľovany | 23.27 | 23.29 | |||
Vrútky | 23.41 | 23.43 | |||
Žilina | 23.59 | 0.05 | |||
Třinec (Trzyniec) | 0.54 | 0.55 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 1.01 | 1.03 | |||
Karviná hlavní nádraží | 1.22 | 1.23 | |||
Bohumín | 1.40 | 3.51 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 3.58 | 4.00 | |||
Ostrava-Svinov | 4.06 | 4.08 | |||
Studénka | 4.18 | 4.19 | |||
Suchdol nad Odrou | 4.27 | 4.28 | |||
Hranice na Moravě | 4.41 | 4.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.10 | 5.12 | |||
Česká Třebová | 5.53 | 5.54 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.27 | 6.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci