..: Trasa vlaku Os 4369 - JŘ 2018 :..
Os 4369
Řazení vlaku: 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Staré Město u Uherského Hradiště   16.04 
  Uherské Hradiště  16.10 16.11 
  Kunovice  16.14 16.15 
  Vésky  16.18 16.18 
  Popovice u Uherského Hradiště  16.21 16.21 
  Hradčovice  16.25 16.26 
  Havřice  16.30 16.31 
  Uherský Brod  16.34  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci