Os 4367 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.04 | ||||
Uherské Hradiště | 14.10 | 14.11 | |||
Kunovice | 14.14 | 14.15 | |||
Vésky | 14.18 | 14.18 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 14.21 | 14.21 | |||
Hradčovice | 14.25 | 14.26 | |||
Havřice | 14.30 | 14.31 | |||
Uherský Brod | 14.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci