Os 4365 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.06 | ||||
Uherské Hradiště | 12.12 | 12.13 | |||
Kunovice | 12.16 | 12.17 | |||
Vésky | 12.20 | 12.20 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.23 | 12.23 | |||
Hradčovice | 12.27 | 12.28 | |||
Havřice | 12.32 | 12.33 | |||
Uherský Brod | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci