Os 4363 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.06 | ||||
Uherské Hradiště | 10.12 | 10.13 | |||
Kunovice | 10.16 | 10.17 | |||
Vésky | 10.20 | 10.20 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 10.23 | 10.23 | |||
Hradčovice | 10.27 | 10.28 | |||
Havřice | 10.32 | 10.33 | |||
Uherský Brod | 10.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci