..: Trasa vlaku Os 4363 - JŘ 2018 :..
Os 4363
Řazení vlaku: 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Staré Město u Uherského Hradiště   10.06 
  Uherské Hradiště  10.12 10.13 
  Kunovice  10.16 10.17 
  Vésky  10.20 10.20 
  Popovice u Uherského Hradiště  10.23 10.23 
  Hradčovice  10.27 10.28 
  Havřice  10.32 10.33 
  Uherský Brod  10.36  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci