Os 4362 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherský Brod | 11.20 | ||||
Havřice | 11.23 | 11.23 | |||
Hradčovice | 11.28 | 11.28 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.32 | 11.33 | |||
Vésky | 11.36 | 11.36 | |||
Kunovice | 11.39 | 11.39 | |||
Uherské Hradiště | 11.42 | 11.44 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci