Os 4361 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.06 | ||||
Uherské Hradiště | 8.12 | 8.19 | |||
Kunovice | 8.22 | 8.22 | |||
Vésky | 8.25 | 8.25 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.28 | 8.28 | |||
Hradčovice | 8.32 | 8.33 | |||
Havřice | 8.37 | 8.38 | |||
Uherský Brod | 8.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia