..: Trasa vlaku Os 4361 - JŘ 2018 :..
Os 4361
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Staré Město u Uherského Hradiště   8.06 
  Uherské Hradiště  8.12 8.19 
  Kunovice  8.22 8.22 
  Vésky  8.25 8.25 
  Popovice u Uherského Hradiště  8.28 8.28 
  Hradčovice  8.32 8.33 
  Havřice  8.37 8.38 
  Uherský Brod  8.41  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci