Os 4349 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 22.00 | ||||
Uherské Hradiště | 22.06 | 22.07 | |||
Kunovice | 22.10 | 22.10 | |||
Vésky | x | 22.13 | 22.13 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 22.16 | 22.16 | ||
Hradčovice | 22.21 | 22.21 | |||
Havřice | x | 22.25 | 22.25 | ||
Uherský Brod | 22.28 | 22.30 | |||
Újezdec u Luhačovic | 22.33 | 22.34 | |||
Šumice | x | 22.38 | 22.38 | ||
Nezdenice | 22.41 | 22.41 | |||
Záhorovice | x | 22.45 | 22.45 | ||
Bojkovice | 22.47 | 22.48 | |||
Bojkovice město | 22.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy