..: Trasa vlaku Os 4349 - JŘ 2018 :..
Os 4349
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Staré Město u Uherského Hradiště   22.00 
  Uherské Hradiště  22.06 22.07 
  Kunovice  22.10 22.10 
  Vésky x22.13 22.13 
  Popovice u Uherského Hradiště x22.16 22.16 
  Hradčovice  22.21 22.21 
  Havřice x22.25 22.25 
  Uherský Brod  22.28 22.30 
  Újezdec u Luhačovic  22.33 22.34 
  Šumice x22.38 22.38 
  Nezdenice  22.41 22.41 
  Záhorovice x22.45 22.45 
  Bojkovice  22.47 22.48 
  Bojkovice město  22.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci