Os 4314 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 16.05 | ||||
Popov | 16.10 | 16.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.15 | 16.16 | |||
Divnice | 16.18 | 16.18 | |||
Slavičín | 16.21 | 16.22 | |||
Hostětín | 16.27 | 16.27 | |||
Pitín zastávka | 16.34 | 16.34 | |||
Bojkovice město | 16.38 | 16.38 | |||
Bojkovice | 16.40 | 16.41 | |||
Záhorovice | 16.44 | 16.44 | |||
Nezdenice | 16.47 | 16.48 | |||
Šumice | 16.50 | 16.51 | |||
Újezdec u Luhačovic | 16.54 | 16.55 | |||
Uherský Brod | 16.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci