Os 4311 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherský Brod | 13.05 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 13.08 | 13.09 | |||
Šumice | 13.12 | 13.13 | |||
Nezdenice | 13.16 | 13.16 | |||
Záhorovice | 13.19 | 13.20 | |||
Bojkovice | 13.23 | 13.23 | |||
Bojkovice město | 13.25 | 13.26 | |||
Pitín zastávka | 13.29 | 13.30 | |||
Hostětín | 13.37 | 13.37 | |||
Slavičín | 13.42 | 13.42 | |||
Divnice | 13.46 | 13.46 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 13.48 | 13.48 | |||
Popov | 13.54 | 13.54 | |||
Bylnice | 13.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci