Os 4304 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + BDtax782 + Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 6.50 | ||||
Popov | 6.55 | 6.55 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.01 | 7.01 | |||
Divnice | 7.03 | 7.04 | |||
Slavičín | 7.08 | 7.10 | |||
Hostětín | 7.16 | 7.16 | |||
Pitín zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Bojkovice město | 7.27 | 7.28 | |||
Bojkovice | 7.30 | 7.33 | |||
Záhorovice | 7.36 | 7.36 | |||
Nezdenice | 7.39 | 7.40 | |||
Šumice | 7.42 | 7.43 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.46 | 7.47 | |||
Uherský Brod | 7.50 | 7.52 | |||
Havřice | 7.55 | 7.55 | |||
Hradčovice | 7.59 | 8.00 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.04 | 8.04 | |||
Vésky | 8.07 | 8.08 | |||
Kunovice | 8.11 | 8.11 | |||
Uherské Hradiště | 8.14 | 8.19 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci