..: Trasa vlaku Os 4248 - JŘ 2018 :..
Os 4248
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + ABfbrdtn795 + 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Hulín   3.33 
  Záhlinice  3.36 3.37 
  Tlumačov  3.41 3.41 
  Otrokovice  3.46 3.48 
  Napajedla  3.52 3.53 
  Spytihněv  3.56 3.56 
  Huštěnovice  4.00 4.00 
  Staré Město u Uherského Hradiště  4.06 4.08 
  Uherské Hradiště  4.14 4.18 
  Kunovice zastávka  4.22 4.22 
  Ostrožská Nová Ves  4.26 4.27 
  Uherský Ostroh  4.31 4.31 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  4.34 4.34 
  Veselí nad Moravou  4.38 4.39 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  4.42 4.42 
  Vnorovy  4.44 4.44 
  Strážnice  4.49 4.50 
  Petrov u Strážnice  4.54 4.55 
  Sudoměřice nad Moravou  4.58 4.58 
  Rohatec  5.06 5.07 
  Rohatec zastávka  5.09 5.10 
  Hodonín  5.15  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci