..: Trasa vlaku Os 4120 - JŘ 2018 :..
Os 4120
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Uherské Hradiště   17.32 
  Kunovice zastávka  17.36 17.37 
  Ostrožská Nová Ves lázně  17.40 17.40 
  Ostrožská Nová Ves  17.42 17.42 
  Uherský Ostroh  17.46 17.47 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  17.49 17.50 
  Veselí nad Moravou  17.53 17.55 
  Bzenec  18.04 18.05 
  Vracov  18.08 18.09 
  Vlkoš  18.14 18.14 
  Kyjov zastávka  18.19 18.19 
  Kyjov  18.22 18.24 
  Bohuslavice u Kyjova x18.29 18.29 
  Jestřabice x18.34 18.34 
  Nemotice  18.40 18.41 
  Brankovice  18.45 18.46 
  Nesovice  18.50 18.51 
  Nevojice  18.55 18.55 
  Bučovice  18.59 19.00 
  Marefy  19.03 19.03 
  Křižanovice  19.06 19.07 
  Slavkov u Brna  19.11 19.13 
  Křenovice dolní nádraží  19.17 19.17 
  Blažovice  19.23 19.23 
  Ponětovice  19.27 19.28 
  Šlapanice  19.30 19.31 
  Brno-Slatina  19.36 19.37 
  Brno hlavní nádraží  19.48  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci