Os 4115 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.15 | ||||
Brno-Slatina | 10.26 | 10.27 | |||
Šlapanice | 10.32 | 10.33 | |||
Ponětovice | 10.36 | 10.36 | |||
Blažovice | 10.41 | 10.42 | |||
Křenovice dolní nádraží | 10.46 | 10.47 | |||
Slavkov u Brna | 10.50 | 10.51 | |||
Křižanovice | 10.56 | 10.56 | |||
Marefy | 10.59 | 11.00 | |||
Bučovice | 11.03 | 11.04 | |||
Nevojice | 11.08 | 11.08 | |||
Nesovice | 11.12 | 11.12 | |||
Brankovice | 11.17 | 11.17 | |||
Nemotice | 11.21 | 11.21 | |||
Jestřabice | x | 11.27 | 11.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 11.31 | 11.32 | |||
Kyjov | 11.37 | 11.38 | |||
Kyjov zastávka | 11.41 | 11.41 | |||
Vlkoš | 11.46 | 11.46 | |||
Vracov | 11.50 | 11.51 | |||
Bzenec | 11.55 | 11.56 | |||
Veselí nad Moravou | 12.05 | 12.07 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 12.10 | 12.10 | |||
Uherský Ostroh | 12.13 | 12.13 | |||
Ostrožská Nová Ves | 12.17 | 12.18 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 12.20 | 12.20 | |||
Kunovice zastávka | 12.23 | 12.23 | |||
Uherské Hradiště | 12.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster