..: Trasa vlaku Os 4115 - JŘ 2018 :..
Os 4115
Řazení vlaku: bus  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   10.15 
  Brno-Slatina  10.26 10.27 
  Šlapanice  10.32 10.33 
  Ponětovice  10.36 10.36 
  Blažovice  10.41 10.42 
  Křenovice dolní nádraží  10.46 10.47 
  Slavkov u Brna  10.50 10.51 
  Křižanovice  10.56 10.56 
  Marefy  10.59 11.00 
  Bučovice  11.03 11.04 
  Nevojice  11.08 11.08 
  Nesovice  11.12 11.12 
  Brankovice  11.17 11.17 
  Nemotice  11.21 11.21 
  Jestřabice x11.27 11.27 
  Bohuslavice u Kyjova  11.31 11.32 
  Kyjov  11.37 11.38 
  Kyjov zastávka  11.41 11.41 
  Vlkoš  11.46 11.46 
  Vracov  11.50 11.51 
  Bzenec  11.55 11.56 
  Veselí nad Moravou  12.05 12.07 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  12.10 12.10 
  Uherský Ostroh  12.13 12.13 
  Ostrožská Nová Ves  12.17 12.18 
  Ostrožská Nová Ves lázně  12.20 12.20 
  Kunovice zastávka  12.23 12.23 
  Uherské Hradiště  12.28  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci