Os 4114 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 11.32 | ||||
Kunovice zastávka | 11.36 | 11.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 11.40 | 11.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 11.42 | 11.42 | |||
Uherský Ostroh | 11.46 | 11.47 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 11.49 | 11.50 | |||
Veselí nad Moravou | 11.53 | 11.55 | |||
Bzenec | 12.04 | 12.05 | |||
Vracov | 12.08 | 12.09 | |||
Vlkoš | 12.14 | 12.14 | |||
Kyjov zastávka | 12.19 | 12.19 | |||
Kyjov | 12.22 | 12.24 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 12.29 | 12.29 | |||
Jestřabice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Nemotice | 12.40 | 12.41 | |||
Brankovice | 12.45 | 12.46 | |||
Nesovice | 12.50 | 12.51 | |||
Nevojice | 12.55 | 12.55 | |||
Bučovice | 12.59 | 13.00 | |||
Marefy | 13.03 | 13.03 | |||
Křižanovice | 13.06 | 13.07 | |||
Slavkov u Brna | 13.11 | 13.13 | |||
Křenovice dolní nádraží | 13.17 | 13.17 | |||
Blažovice | 13.23 | 13.23 | |||
Ponětovice | 13.27 | 13.28 | |||
Šlapanice | 13.30 | 13.31 | |||
Brno-Slatina | 13.36 | 13.37 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök