..: Trasa vlaku Os 4114 - JŘ 2018 :..
Os 4114
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Uherské Hradiště   11.32 
  Kunovice zastávka  11.36 11.37 
  Ostrožská Nová Ves lázně  11.40 11.40 
  Ostrožská Nová Ves  11.42 11.42 
  Uherský Ostroh  11.46 11.47 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  11.49 11.50 
  Veselí nad Moravou  11.53 11.55 
  Bzenec  12.04 12.05 
  Vracov  12.08 12.09 
  Vlkoš  12.14 12.14 
  Kyjov zastávka  12.19 12.19 
  Kyjov  12.22 12.24 
  Bohuslavice u Kyjova  12.29 12.29 
  Jestřabice x12.34 12.34 
  Nemotice  12.40 12.41 
  Brankovice  12.45 12.46 
  Nesovice  12.50 12.51 
  Nevojice  12.55 12.55 
  Bučovice  12.59 13.00 
  Marefy  13.03 13.03 
  Křižanovice  13.06 13.07 
  Slavkov u Brna  13.11 13.13 
  Křenovice dolní nádraží  13.17 13.17 
  Blažovice  13.23 13.23 
  Ponětovice  13.27 13.28 
  Šlapanice  13.30 13.31 
  Brno-Slatina  13.36 13.37 
  Brno hlavní nádraží  13.48  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci