Os 4112 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.32 | ||||
Kunovice zastávka | 9.36 | 9.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9.40 | 9.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.42 | 9.42 | |||
Uherský Ostroh | 9.46 | 9.47 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 9.49 | 9.50 | |||
Veselí nad Moravou | 9.53 | 9.55 | |||
Bzenec | 10.04 | 10.05 | |||
Vracov | 10.08 | 10.09 | |||
Vlkoš | 10.14 | 10.14 | |||
Kyjov zastávka | 10.19 | 10.19 | |||
Kyjov | 10.22 | 10.24 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 10.29 | 10.29 | |||
Jestřabice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Nemotice | 10.40 | 10.41 | |||
Brankovice | 10.45 | 10.46 | |||
Nesovice | 10.50 | 10.51 | |||
Nevojice | 10.55 | 10.55 | |||
Bučovice | 10.59 | 11.00 | |||
Marefy | 11.03 | 11.03 | |||
Křižanovice | 11.06 | 11.07 | |||
Slavkov u Brna | 11.11 | 11.13 | |||
Křenovice dolní nádraží | 11.17 | 11.17 | |||
Blažovice | 11.23 | 11.23 | |||
Ponětovice | 11.27 | 11.28 | |||
Šlapanice | 11.30 | 11.31 | |||
Brno-Slatina | 11.36 | 11.37 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci