..: Trasa vlaku Os 4111 - JŘ 2018 :..
Os 4111
Řazení vlaku: bus  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   8.12 
  Brno-Židenice  8.15 8.20 
  Brno-Slatina  8.26 8.27 
  Šlapanice  8.32 8.33 
  Ponětovice  8.36 8.36 
  Blažovice  8.41 8.42 
  Křenovice dolní nádraží  8.46 8.47 
  Slavkov u Brna  8.50 8.51 
  Křižanovice  8.56 8.56 
  Marefy  8.59 9.00 
  Bučovice  9.03 9.04 
  Nevojice  9.08 9.08 
  Nesovice  9.12 9.12 
  Brankovice  9.17 9.17 
  Nemotice  9.21 9.21 
  Jestřabice x9.27 9.27 
  Bohuslavice u Kyjova  9.31 9.32 
  Kyjov  9.37 9.38 
  Kyjov zastávka  9.41 9.41 
  Vlkoš  9.46 9.46 
  Vracov  9.50 9.51 
  Bzenec  9.55 9.56 
  Veselí nad Moravou  10.05 10.07 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  10.10 10.10 
  Uherský Ostroh  10.13 10.13 
  Ostrožská Nová Ves  10.17 10.18 
  Ostrožská Nová Ves lázně  10.20 10.20 
  Kunovice zastávka  10.23 10.23 
  Uherské Hradiště  10.28  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci