Os 4108 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 6.23 | ||||
Bzenec | 6.32 | 6.33 | |||
Vracov | 6.37 | 6.38 | |||
Vlkoš | 6.42 | 6.43 | |||
Kyjov zastávka | 6.47 | 6.48 | |||
Kyjov | 6.51 | 6.55 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 7.00 | 7.00 | |||
Jestřabice | x | 7.05 | 7.05 | ||
Nemotice | 7.11 | 7.12 | |||
Brankovice | 7.16 | 7.17 | |||
Nesovice | 7.21 | 7.22 | |||
Nevojice | 7.25 | 7.26 | |||
Bučovice | 7.30 | 7.31 | |||
Marefy | 7.33 | 7.34 | |||
Křižanovice | 7.37 | 7.37 | |||
Slavkov u Brna | 7.42 | 7.43 | |||
Křenovice dolní nádraží | 7.47 | 7.47 | |||
Blažovice | 7.53 | 7.53 | |||
Ponětovice | 7.57 | 7.58 | |||
Šlapanice | 8.00 | 8.01 | |||
Brno-Slatina | 8.06 | 8.07 | |||
Brno-Černovice | 8.13 | 8.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci