Os 3828 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 15.24 | ||||
Němčice nad Hanou | 15.28 | 15.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 15.31 | 15.31 | |||
Kojetín | 15.35 | 15.40 | |||
Chropyně | 15.45 | 15.49 | |||
Věžky | 15.54 | 15.55 | |||
Přerov | 16.01 | 16.05 | |||
Rokytnice u Přerova | 16.10 | 16.10 | |||
Brodek u Přerova | 16.13 | 16.13 | |||
Grygov | 16.18 | 16.18 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci