Os 3587 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichov ve Slezsku | 20.32 | ||||
Třemešná ve Slezsku | 20.40 | 20.40 | |||
Město Albrechtice | 20.45 | 20.46 | |||
Linhartovy | x | 20.51 | 20.51 | ||
Krásné Loučky | x | 20.53 | 20.53 | ||
Krnov | 20.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci