Os 3584 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 17.08 | ||||
Krásné Loučky | x | 17.14 | 17.14 | ||
Linhartovy | x | 17.17 | 17.17 | ||
Město Albrechtice | 17.23 | 17.23 | |||
Třemešná ve Slezsku | 17.28 | 17.29 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 17.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci