Os 3521 | |
Řazení vlaku: 843 + 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rýmařov | 14.24 | ||||
Jamartice | x | 14.29 | 14.29 | ||
Velká Štáhle | x | 14.34 | 14.34 | ||
Břidličná zastávka | 14.38 | 14.38 | |||
Břidličná | 14.40 | 14.43 | |||
Břidličná lesy | x | 14.45 | 14.45 | ||
Valšov | 14.51 | 14.53 | |||
Bruntál | 15.01 | 15.08 | |||
Milotice nad Opavou | 15.18 | 15.21 | |||
Zátor | 15.26 | 15.27 | |||
Brantice | 15.29 | 15.30 | |||
Krnov | 15.38 | 15.41 | |||
Krnov-Cvilín | 15.45 | 15.46 | |||
Úvalno | 15.51 | 15.52 | |||
Skrochovice | 15.57 | 16.02 | |||
Holasovice | 16.06 | 16.06 | |||
Vávrovice | 16.11 | 16.11 | |||
Opava západ | 16.17 | 16.18 | |||
Opava východ | 16.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci