Os 3449 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.47 | ||||
Opava-Komárov | 21.51 | 21.51 | |||
Štítina | 21.54 | 21.55 | |||
Mokré Lazce | 21.57 | 21.57 | |||
Lhota u Opavy | 21.59 | 21.59 | |||
Háj ve Slezsku | 22.02 | 22.04 | |||
Jilešovice | 22.07 | 22.08 | |||
Děhylov | 22.10 | 22.11 | |||
Ostrava-Třebovice | 22.15 | 22.16 | |||
Ostrava-Svinov | 22.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci