Os 3408 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.47 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.53 | 6.53 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.58 | 6.59 | |||
Horní Suchá | 7.01 | 7.02 | |||
Havířov-Suchá | 7.04 | 7.05 | |||
Havířov střed | 7.07 | 7.07 | |||
Havířov | 7.09 | 7.10 | |||
Šenov | 7.14 | 7.14 | |||
Ostrava-Bartovice | 7.17 | 7.17 | |||
Ostrava-Kunčice | 7.22 | 7.24 | |||
Ostrava-Vítkovice | 7.28 | 7.29 | |||
Ostrava-Zábřeh | 7.30 | 7.30 | |||
Ostrava-Svinov | 7.35 | 7.42 | |||
Ostrava-Třebovice | 7.45 | 7.46 | |||
Děhylov | 7.50 | 7.51 | |||
Jilešovice | 7.54 | 7.54 | |||
Háj ve Slezsku | 7.57 | 7.58 | |||
Lhota u Opavy | 8.01 | 8.01 | |||
Mokré Lazce | 8.03 | 8.03 | |||
Štítina | 8.05 | 8.06 | |||
Opava-Komárov | 8.09 | 8.10 | |||
Opava východ | 8.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci