Os 3306 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.16 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 14.23 | 14.24 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.27 | 14.27 | |||
Ostrava-Svinov | 14.31 | 14.42 | |||
Polanka nad Odrou | 14.45 | 14.45 | |||
Jistebník | 14.49 | 14.49 | |||
Studénka | 14.55 | 15.01 | |||
Hladké Životice | 15.06 | 15.06 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.10 | 15.11 | |||
Jeseník nad Odrou | 15.14 | 15.14 | |||
Polom | 15.18 | 15.19 | |||
Bělotín | 15.22 | 15.23 | |||
Hranice na Moravě | 15.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci