Os 28412 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.06 | ||||
Horky u Tábora | x | 15.15 | 15.15 | ||
Slapy | 15.18 | 15.19 | |||
Libějice | x | 15.21 | 15.21 | ||
Malšice | 15.26 | 15.27 | |||
Čenkov u Malšic | x | 15.29 | 15.29 | ||
Třebelice | x | 15.31 | 15.31 | ||
Všechlapy | x | 15.33 | 15.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 15.36 | 15.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 15.40 | 15.41 | |||
Bežerovice | x | 15.46 | 15.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 15.50 | 15.50 | ||
Bechyně | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci