Os 2717 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 14.17 | ||||
Rohatec zastávka | 14.22 | 14.22 | |||
Rohatec | 14.24 | 14.25 | |||
Rohatec kolonie | x | 14.27 | 14.27 | ||
Sudoměřice nad Moravou | 14.33 | 14.33 | |||
Petrov u Strážnice | 14.36 | 14.37 | |||
Strážnice | 14.41 | 14.42 | |||
Vnorovy | 14.46 | 14.47 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 14.49 | 14.49 | |||
Veselí nad Moravou | 14.52 | 15.03 | |||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | x | 15.08 | 15.08 | ||
Lipov | 15.13 | 15.13 | |||
Louka u Ostrohu | 15.16 | 15.16 | |||
Velká nad Veličkou | 15.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci