..: Trasa vlaku Os 26851 - JŘ 2018 :..
Os 26851
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Moldava v Krušných horách   15.58 
  Mikulov-Nové Město x16.02 16.02 
  Mikulov v Krušných horách x16.09 16.09 
  Dubí  16.17 16.23 
  Hrob  16.33 16.34 
  Osek město  16.40 16.42 
  Lom u Mostu zastávka x16.48 16.48 
  Louka u Litvínova  16.50 16.56 
  Lom u Mostu x17.00 17.00 
  Teplice v Čechách  17.16 17.17 
  Proboštov x17.19 17.19 
  Ústí nad Labem západ  17.32 17.33 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  17.36 17.48 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci