..: Trasa vlaku  26850 - JŘ 2018 :..
Vlak 26850 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  8.16 8.24 
  Ústí nad Labem západ  8.26 8.27 
  Proboštov x8.40 8.40 
  Teplice v Čechách  8.42 8.43 
  Lom u Mostu x9.00 9.00 
  Louka u Litvínova  9.04 9.10 
  Lom u Mostu zastávka x9.12 9.12 
  Osek město  9.18 9.23 
  Hrob  9.30 9.30 
  Dubí  9.40 9.46 
  Mikulov v Krušných horách x9.53 9.53 
  Mikulov-Nové Město x10.00 10.00 
  Moldava v Krušných horách  10.05  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci