..: Trasa vlaku  26807 - JŘ 2018 :..
Vlak 26807 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Moldava v Krušných horách   18.05 
  Mikulov-Nové Město x18.09 18.09 
  Mikulov v Krušných horách x18.16 18.16 
  Dubí  18.24 18.30 
  Střelná v Krušných horách x18.37 18.37 
  Hrob  18.40 18.40 
  Horní Háj x18.44 18.44 
  Osek město  18.47 18.49 
  Lom u Mostu zastávka x18.54 18.54 
  Louka u Litvínova  18.56 18.57 
  Litvínov město x18.59 18.59 
  Most  19.12  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci