..: Trasa vlaku  26804 - JŘ 2018 :..
Vlak 26804 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Most   13.36 
  Litvínov město  13.49 13.49 
  Louka u Litvínova  13.51 13.52 
  Lom u Mostu zastávka  13.54 13.54 
  Osek město  14.00 14.00 
  Horní Háj  14.04 14.04 
  Hrob  14.08 14.08 
  Střelná v Krušných horách  14.12 14.12 
  Dubí  14.20 14.26 
  Mikulov v Krušných horách  14.34 14.34 
  Mikulov-Nové Město  14.41 14.41 
  Moldava v Krušných horách  14.46  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci