..: Trasa vlaku  26803 - JŘ 2018 :..
Vlak 26803 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Moldava v Krušných horách   12.17 
  Mikulov-Nové Město  12.21 12.21 
  Mikulov v Krušných horách  12.28 12.28 
  Dubí  12.36 12.42 
  Střelná v Krušných horách  12.49 12.49 
  Hrob  12.52 12.52 
  Horní Háj  12.56 12.56 
  Osek město  12.58 13.00 
  Lom u Mostu zastávka  13.06 13.06 
  Louka u Litvínova  13.08 13.09 
  Litvínov město  13.11 13.11 
  Most  13.24  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci