..: Trasa vlaku  26802 - JŘ 2018 :..
Vlak 26802 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Most   9.57 
  Litvínov město  10.10 10.10 
  Louka u Litvínova  10.12 10.13 
  Lom u Mostu zastávka  10.15 10.15 
  Osek město  10.21 10.21 
  Horní Háj  10.25 10.25 
  Hrob  10.29 10.29 
  Střelná v Krušných horách  10.33 10.33 
  Dubí  10.41 10.47 
  Mikulov v Krušných horách  10.55 10.55 
  Mikulov-Nové Město  11.02 11.02 
  Moldava v Krušných horách  11.07  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci