Os 2429 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.33 | ||||
Kutná Hora-Sedlec | x | 18.37 | 18.37 | ||
Kutná Hora město | 18.40 | 18.41 | |||
Kutná Hora předměstí | x | 18.44 | 18.44 | ||
Poličany | x | 18.48 | 18.48 | ||
Malešov | 18.52 | 18.53 | |||
Bykáň | x | 18.56 | 18.56 | ||
Týniště | x | 18.58 | 18.58 | ||
Krasoňovice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Bahno | x | 19.04 | 19.04 | ||
Předbořice | x | 19.06 | 19.06 | ||
Černíny | x | 19.09 | 19.09 | ||
Štipoklasy | x | 19.12 | 19.12 | ||
Zbraslavice | 19.16 | 19.16 | |||
Hodkov | x | 19.23 | 19.23 | ||
Hodkov zastávka | x | 19.26 | 19.26 | ||
Želivec | x | 19.31 | 19.31 | ||
Zruč nad Sázavou | 19.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci