Os 20210 | |
Řazení vlaku: 814 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Solnice | 14.20 | ||||
Solnice zastávka | x | 14.21 | 14.21 | ||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | x | 14.29 | 14.29 | ||
Rychnov nad Kněžnou | 14.31 | 14.33 | |||
Častolovice zastávka | x | 14.43 | 14.43 | ||
Častolovice | 14.45 | 14.46 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.53 | 14.55 | |||
Třebechovice pod Orebem | 15.02 | 15.03 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.11 | 15.13 | |||
Hradec Králové zastávka | x | 15.15 | 15.15 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci