Sp 1988 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.05 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.08 | 15.09 | |||
Plešnice | x | 15.19 | 15.19 | ||
Pňovany zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Vranov u Stříbra | 15.30 | 15.32 | |||
Stříbro | 15.36 | 15.37 | |||
Svojšín | 15.43 | 15.44 | |||
Ošelín | x | 15.49 | 15.49 | ||
Pavlovice | x | 15.55 | 15.55 | ||
Brod nad Tichou | 15.59 | 15.59 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 16.02 | 16.04 | |||
Chodová Planá | x | 16.08 | 16.08 | ||
Mariánské Lázně | 16.14 | 16.29 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 16.32 | 16.32 | ||
Lázně Kynžvart | 16.36 | 16.37 | |||
Dolní Žandov | 16.42 | 16.44 | |||
Salajna | x | 16.47 | 16.47 | ||
Lipová u Chebu | 16.51 | 16.51 | |||
Stebnice | x | 16.54 | 16.54 | ||
Cheb-Všeboř | x | 16.56 | 16.56 | ||
Cheb | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci